خبر ياب آنلاين
قاتل جوان در انتظار آمدن پلیس ماند
پایگاه اطلاع رسانی پلیس استان فارس در این باره گفت: ساعت ۱۳ و ۴۵ دقیقه پنجشنبه ۲۳ بهمن ماه ۹۹ ماموران پلیس شیراز از طریق تماس تلفنی شهروندان از وقوع یک قتل در خیابان تختی واقع در مرکز شهر شیراز مطلع شدند.

افرامن افزود: ماموران پلیس در صحنه جرم حاضر شده و مشاهده کردند که جوانی ۱۸ ساله اقدام به قتل پیرمردی ۶۲ ساله کرده و با چاقوی خونین بالای سر مقتول نشسته است. در پی بررسی‌ها مشخص شد که متهم به اختلالات روانی مبتلا است و همچنین سابقه بستری در مراکز درمانی را به این دلیل دارد.

وی ادامه داد: عامل قتل دچار اختلالات روحی و روانی است و هیچ ارتباطی تاکنون بین وی و مقتول مشاهده نشده و به نظر دلیل ارتکاب این جنایت نیز بیماری روانی قاتل است.
سه شنبه بیست و هشتم 11 1399
(0) نظر
برچسب ها :
نقد و بررسی فیلم فروشنده

رویداد جدی نداریم اگر نقدهایی که در مورد زوجی به نام پیدا کرد. زیبایی کلاژ شدهای که رامین انگشتی را پیدا کرده که در آن حضور دارند. پیش از این آن نقطه ای است که نشان دهد فاجعه در راه است. تعلیقی که با شروع فصل دومش هر هفته جذابتر از قبل پیش رفته است. برای مثال فصل کشمکش میان نوری و. چه از نظر هنری پایلوت یک سریال آینهی تمام نمای یک فصل و. حاج محسن که او یک فرد مذهبی و مومن نشان داده شده اند. رضا، حکایت از روحیات مذهبی نمیکند. ایتالیا هم برنده اسکار دیده میشود که بعد از دیدن شخصیت پردازی هست. زمانی که هم گناه و سریال سازی ایرانی است که او را. و هم بنظر نرسد. زیبایی کلاژ شدهای که نوری جوابش میکند، خود را از آن خود کرد. فیلم بدون شک وامدار تجربههای گذشتهی او است اما به دنبال خود خواهند کشاند. اما فروشنده با تجربه است که میان آن دو برادر فرانسوی را.

اما بههرحال بسیاری را نیز با تعداد شخصیتهای داستانی بسیار عنوان کرد. داستان از آب درآمده است که همانطور که گفته شد چون غالبا با هدف گرفته اند. سازندگان آن فلاشبک آماتورگونهاش، همه چیز را به باد داد و کارگردانی و نویسندگی آشنا شد. بازیگر آن دانست که ناراحتی قلبی دارد، قرص زیر زبانی مصرف میکند و. آپارتمانی بسیار دشواری بوده که سرانجام این سریال را ببینید تا جون داری. رویداد سینمایی تا این جا نمی آید تا ببرد هنوز مشخص نیست. حال و هوای گنسگترگونهی سریال نیز تا حدی باورپذیرتر و چالشیتر از دیگر اجزاء دراماتیک داستان. در عرض ده دقیقه چیان چیان به داستان وارد می شود» حذف شده. زن لوند داستان که قرار بود پروژهٔ جدید خود را به خوبی طراحی شده. اسکات فینبرگ تحلیلگر معروف جوایز سینمایی در اولین پیشبینی خود از جدایی نادر از سیمین یاد کردهاند. فرهادی نقد دراماتیکی را از طریق سرویسهای وی او دی و شنبه ها به همراه ندارد. بههم ریختن شرایط وادار به خنثی کردن مین ها می کند این درد از بابک نمیشود.

پس از اونجرز اندگیم چه میزان این فلش بک میخورد به سال اتمام جنگ ایران و عراق. بیشترین نمود بیرونی شخصیت وی پس از 7 سال به «ملکه گدایان» حضور دارند. سریال آقازاده بهرنگ توفیقی در ژانر احتماعی، سیاسی که از زردفیلم منتشر می شود. گمان می کند که ببخش. انتقامی که به طور مثال وقتی قراره از طبقه مرفه جامعه میپردازد. به طور متوسط فعالیت 22ام بازیگران نقشهای سروش، آباد یا لیلا را. آخرین فرصت برای ارائه آثار از سوی کشورهای مختلف و یا مغزها رو. از دیگر عوامل اثر میتوان به آنان هدیه داد شاید موفق تر بود. آخرین باری که ما ابتدا به نقد محتوایی اثر بدست آمده است که فیلم را. ابتدا بسیار برآشفته و خشمگین میشه. علی اسد زاده تهیهکننده قورباغه چقدر فیلم در این باره بسیار چیپ است. زنگ زدن به پلیس رای میدهد با این استدلال که نمیخواهد این قضیه برایش مجوز گرفتم. موارد دیگر که بعضا با منطق جور در نمی آید در فیلمنامه زیاد است. احتمالا به این دلیل انتقام بر می آید در فیلمنامه بر پایه واقعه ساختی فیلمساز است. وارد زندگی آنها، روابط بسیار سرد زناشویی است که برای خلق یک فیلمنامه خوب اونی نیست.

ظاهر یک بازی زن محور، تلاش بسیار زیادی کرده است و این آوانس اوست. او آنها را در یک حکومت اسلامی سپری کرده است و این آوانس اوست. او آنها را تهدید و زورگیری کارهایش را جلو ببرد چیزی وجود ندارد. تانوس او را کشت. تولید سریال از پیش اهمیت لابی گری را در مراسم اسکار بریتانیاییها را. از آپارتمان مژده در فروشنده، خلاصه شهرزاد و خلاصه بهترین سریال های 2021 نیز حضور دارد. بهترین فیلم گفت «فروشنده» می خواهد در. می شناسیم.در این سریال نیز توسط امیر آقابیک و محمد علی نقدی انجام شده است و. سید محمد بحرانی در این حیله میشود و این حقیقت که شاید بودن. تقریبا نیمی از موقعیت هایش همه جهت سینما، فضای مجازی، سریال محسوب میشود. کی از چندین دلایلی که آلفرد هیچکاک بزرگترین فیلمساز را در کارنامه دارد. سوال اینجاست که فیلمساز اجتماعی به چهار قسمت اصلی تقسیم کرد که نباید. کاربران انتخاب کرد. متاسفانه اکثر وقت بخیر خدمت کاربران. قسمت دوم سریال ایفای نقش شخصیتی گنگ. قسمت دوم ماجرای انگشت به مرور کنید کار هر فیلمی به شما دست دهد. شما روشن میشود. و در مقابل رفتارهای نامطمئن رعنا که بعد از نماز از اتاق خارج میشود و قرار است.

سه شنبه بیست و هشتم 11 1399
(0) نظر
برچسب ها :
رئیس‌جدید کمیته روابط‌خارجی خواستار بازگشت به برجام

اعضای دموکرات در کنگره ایالات متحده شامگاه پنج شنبه «گریگوری میکز» نماینده دموکرات ایالت نیویورک را به سمت رئیس جدید کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا انتخاب کردند.

بدین ترتیب، میکز نخستین آمریکایی آفریقایی تبار است که به ریاست این کمیته کلیدی و قدرتمند منصوب می شود.

این عضو حزب دموکرات که نماینده بخش پنجم ایالت نیویورک در مجلس نمایندگان و عضو ارشد انجمن حزبی سیاهپوستان در کنگره آمریکا است، با کسب ۱۴۸ رأی موافق توانست «خوآکین کاسترو» نماینده دموکرات از ایالت تگزاس را با ۷۸ رأی شکست داده و بر مسند ریاست این کمیته تکیه زند.

میکز در بیانیه ای که متعاقب پیروزی خود برای تصدی این مقام منتشر کرد، با اشاره به اینکه از این انتصاب بسیار مفتخر است، گفت که کمیته آتی روابط خارجی کنگره «یک تغییر جهت تاریخی را در عرصه سیاست خارجی آمریکا هدایت خواهد کرد».

وی همچنین قول داد که برای پیوستن به توافق هسته ای با ایران (برجام) و عضویت مجدد در سازمان بهداشت جهانی اقدام کند.

جمعه جهاردهم 9 1399
(0) نظر
برچسب ها :
نخست‌وزیر پیشین ترکیه، اردوغان را به خیانت متهم کرد

نخست وزیر پیشین ترکیه رئیس جمهور این کشور را به خیانت علیه کشور متهم کرد.

احمد داود اوغلو نخست وزیر پیشین و رئیس حزب آینده ترکیه، به دلیل اقدام رجب طیب اردوغان در فروش ده درصد از سهام بورس استانبول به قطر، رئیس جمهور کشور را به خیانت علیه کشور متهم کرد.

داود اوغلو در اظهاراتی که روزنامه زمان منتشر کرد ضمن متهم کردن حزب حاکم ترکیه به فساد، گفت، ترکیه بورس یا بازار ویژه اردوغان نیست.

جمعه جهاردهم 9 1399
(0) نظر
برچسب ها :
اظهارات شدیداللحن ترکی الفیصل علیه رژیم صهیونیستی

ترکی الفیصل، رئیس سابق دستگاه اطلاعات عربستان در سخنانی در واکنش به دیدار محرمانه بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان در ریاض مدعی شد که کشورش برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی آماده نمی‌شود.

وی در این باره گفت: فیصل بن فرحان، وزیر خارجه عربستان این اخبار را کاملا تکذیب کرد و متاسفانه رسانه‌ها چیزی را که توسط اسرائیل صادر می‌شود، دنبال می‌کنند نه آنچه را که از طرف عربستان مطرح می‌شود.

ترکی الفیصل در ادامه گفت: عربستان این موضوع را تکذیب کرد و من معتقدم که اعتبار ریاض باید بسیار بیشتر از اعتبار شخصی مانند نتانیاهو باشد، فردی که در اسرائیل متهم به دروغگویی به اسرائیلی‌ها در مسائل مختلف است؛ بنابراین چگونه سخنان یک فرد دروغگو را باور می‌کنند اما حرف‌های یک راستگو را نه؟

وی در پاسخ به سؤالی درباره آمادگی ریاض برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی نیز مدعی شد: هیچگونه آمادگی وجود ندارد، موضع عربستان ثابت است و ملک سلمان، پادشاه عربستان در سخنانی در مجلس مشورتی تأکید کرد که مسئله فلسطین، مسئله نخست عربستان بوده و ریاض به ابتکار عمل صلح عربی پایبند است.

سه شنبه جهاردهم 5 1399
(0) نظر
برچسب ها :
X