خبر ياب آنلاين
کارواش صنعتی - (قیمت خرید و فروش انواع دستگاه کارواش)


تهیه محصولات هوشمند قطعا بیشتر از یک صرفه جویی هزینه برای شما سودآور خواهد بود. چنانچه فاصله دو گلدان بیشاز برد پاشش قطرهچکان باشد میتوان به هر یک از نازلها یک شلنگ ماکارونی 8میلیمتر که آن هم در این مجموعه قرار داده شده است متصل کرد و از طریق آن آب را به پای گلدانها انتقال داد. در نتیجه براساس نوع کاربرد می توان فشار دستگاه را تنظیم کرد. از نظر درجه حرارت معمولا در مدل های مشابه از نظر ساختار، دبی و فشار، دستگاه های کارواش آب گرم به دلیل برخورداری از سامانه گرمکن قیمت بیشتری نسبت به مدل های آب سرد دارند. لیست قیمت انواع لوازم جانبی کارواش در بازار | دلگرملیست قیمت لوازم جانبی کارواش در طول روز بروز رسانی می شود , شما می توانید قیمت انواع مختلف لوازم جانبی کارواش مورد نظر خود را از لیست زیر مشاهده و با دیگر قیمت های لوازم جانبی کارواش مقایسه کنید. شما می توانید تعیین کنید که خروجی دستگاه باز یا بسته باشد یا طبق برنامه های تنظیم شده شما (Auto) برای روزهای مختلف و تعداد دفعات آبدهی در هر روز عمل کند.

تایمر این دستگاه از طریق باطری کار می کند که هر باطری پر حدود 3 الی 6 ماه (بستگی به تعداد آبیاری و نوع باطری و دمای محیط) میتواند جوابگو باشد. تایمر آبیاری برای کنترل سیستم های آبیاری مورد استفاده قرار می گیرد. در نهایت، انتهای آزاد خط لوله را میتوانید با بست انتهاییِ عینکی شکل مسدود کنید؛ برای این کار کافیست انتهای لوله را متوالیاً از دو سوراخ بست انتهایی عبور دهید. کافیست ابتدای مسیر لوله را به خروجی تایمر آبیاری متصل کرده ابتدای تایمر را به شیر آب متصل کنید. این مجموعه قابلیت افزودن تایمر آبیاری را نیز دارد. لنس یا لانس بخار: لنس کارواش در انواع و مدلهای مختلفی وجود دارد مانند لنس تفنگی لنس تفنگی بلند این نوع لانس در کارواش بخار و کارواش آب کاربرد فراوان دارد. در حال حاضر بنا به نیاز سطوح در بازار ۷ نوع نازل وجود دارد. ویژگی ممتاز قطرهچکان گلدانی این است که دو خروجی یکسان 8میلیمتری در دو طرف دارد و این امکان را فراهم میآورد که از یک قطرهچکان برای آبیاری دو گلدان استفاده شود.

کارواش صنعتی آب گرم از لحاظ ساختار و عملکرد تا حد زیادی مشابه با مدل آب سرد دارد. هزینه تعمیرات قطعات پمپ کارواش و نگهداری آن نسبت به گاز سوز کمتر بوده و ایجاد دود نمیکند؛ اما با تمام این مزایا از قدرت کمتری نسبت به نوع گازی برخوردار است. پمپ کارواش برتولینی سری WBL نسبت به دیگر پمپ های تولید شده برای کارواش کوچکتر می باشد. برای راه اندازی مجموعه کارواش مورد نیاز می باشند. از این دستگاه ها برای انجام عملیات نظافتی سطوحی همچون سطوح روغنی، حذف آلودگی های بسیار سخت استفاده می شود. جهت اطلاعات بیشتر لطفا از کاتالوگ محصولات و معرفی دستگاه ها بازدید و یا با ما تماس بگیرید. حتی میتوانید خروجی این شیر را به آبپاش ها یا فواره های آبیاری وصل کنید و راندمان آبدهی و آبیاری را بالا ببرید. با پیچاندن سری قطرهچکانها میتوانید آبدهی آنها را بهدلخواه تنظیم کنید. شعاع آبرسانی این قطرهچکانها بین 5 تا 50 سانتیمتر قابل تنظیم است. این به معنی توانایی اتصالات محصولات تا 20 آمپر پیوسته میباشد. یک شرکت و مرکز معتبر به منظور کسب سود کم، هرگز با فروش محصولات بی کیفیت اعتبار خود را زیر سوال نخواهد برد. یک عدد شیر پلیمری که میتواند لوله را به اتصالات مادگی 1.2 متصل کند. 

این تاریخ طولانی می تواند ما را برای ساختن آینده ای درخشان،به کمک کار خلاقانه و مداوم ،مصمم تر کند. در صورتی که در طول روز تعداد ماشین هایی که به کارواش مراجعه می نماید زیاد باشد، بدون شک به یک دستگاه واترجت صنعتی با موتوری قدرتمند نیاز است تا بتواند برای ساعات طولانی به شستشو بپردازد. عملکرد این مه پاش ها کاملا اتوماتیک بوده و در صورت قطعی آب ، دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می شود. حالت پودری آب نیز به شکل ابر یا مه دیده می شود و رطوبت مورد نیاز را در مکان مورد نظرتان بر آورده می سازد. در سالن های گلخانه و مرغداری با توجه به تعداد نازل های مه پاش که در سیستم رطوبت ساز مورد استفاده قرار گرفته اند و با حساب دبی آب مورد نیاز مجموع نازل ها پمپ آب انتخاب می شود. بدین ترتیب دستگاه های مه پاش و رطوبت ساز مخصوص سالن های مرغداری ، طراحی و تولید شدند تا بتوانند میزان رطوبت این سالن های را به نحو احسن تأمین کنند. بنابراین خرید این پمپ برای کارهای مشابه همین موردی که مثال زدیم یک ضرورت است و توصیه می کنیم برای خرید و اطلاع از قیمت پمپ مه پاش از طریق سایت ما اقدام کنید.


يکشنبه دوم 3 1400
(0) نظر
برچسب ها :
X