خبر ياب آنلاين
راه‌های جلوگیری از مسدود شدن اکانت بایننس برای ترید ارز های دیجیتال

به گزارش وبسایت قطره صرافی بایننس یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین صرافی‌های دنیای ارزهای دیجیتال به شمار می‌آید که امروزه محدودیت های بسیار زیاد تری را برای کاربران ایرانی اعمال کرده است؛ به همین دلیل لازم است تا همواره دسترسی خود به اکانت و ارزهای داخل کیف‌ پولتان را تضمین کنید و از مسدود شدن اکانت خود جلوگیری کنید. در این مقاله، راه‌های جلوگیری از مسدود شدن اکانت بایننس را با شما به اشتراک می‌گذاریم تا برای تبادل ارزهای دیجیتال به مشکل بر نخورید.

چرا اکانت بایننس برای کاربران مسدود می‌شود؟

قبل از این که راه‌های جلوگیری مسدود شدن اکانت خود را بدانید، لازم است تا بفهمید چرا اصلا این پلتفرم بعضی کاربران را مسدود می‌کند و به آن‌ها اجازه ورود نمی‌دهد. این مشکل برای کاربران ایرانی به دلیل تحریم‌هایی می‌باشد که از سوی سایر دولت‌ها وضع شده است و پیرو این تحریم‌ها، این صرافی نیز کاربران ایرانی و آی‌پی‌های آن‌ها را مسدود کرده است. اگر پلتفرم صرافی تشخیص دهد که کاربر از آی‌پی‌های ایرانی برای اتصال استفاده می‌کند، خیلی سریع اکانت او را بلوکه می‌کند. هر چند با وجود بلوکه شدن حساب، شما در نهایت پس از احراز هویت می‌توانید ارزهای خود را خارج کنید اما خود فرایند احراز هویت کمی دشوار خواهد بود؛ به همین دلیل کاربران معمولا از مشخصات ایران برای ایجاد حساب استفاده نمی‌کنند.

البته این نکته را نیز باید گفت که این مشکل مسدود شدن حساب، تنها برای کاربران ایرانی نمی‌باشد، بلکه اگر کاربران از آی‌پی آدرس‌های متفاوتی برای دسترسی به سایت استفاده کنند، به دلیل تعدد آی‌پی و عدم ثبات آن، صرافی به آن‌ها مشکوک می‌شود و حساب آن‌ها را مسدود می‌کند.

جلوگیری از مسدود شدن اکانت بایننس چگونه امکان‌پذیر می‌باشد؟

مهم‌ترین دلیل برای مسدود کردن حساب‌های کاربری، تغییر مداوم آی‌پی می‌باشد. برای مثال، وقتی شما  از وی‌پی‌ان برای اتصال به سایت استفاده می‌کنید، هر بار شما را به آی‌پی یک کشور متفاوت وصل می‌کند و همین باعث می‌شود تا اکانت شما مشکوک شناسایی شود. به همین خاطر اگر هنگام ثبت نام از آی‌پی‌ آدرس کشور فرانسه استفاده کردید، برای دفعات بعدی که قصد اتصال به سایت را دارید، دوباره از همان آی‌پی آدرس استفاده کنید. این مشکل ممکن است برای کاربران خارجی به دلیل تغییر موقعیت جغرافیایی رخ دهد چراکه آن‌ها دلیلی برای تغییر آدرس آی‌پی خود ندارند؛ به همین دلیل کمتر توجه صرافی را جلب می‌کنند اما کشورهایی که در لیست تحریم هستند، دارای حساسیت بیشتری می‌باشند.

بهترین راه برای جلوگیری از مسدود شدن اکانت چیست؟

بهترین راه در جهت جلوگیری از مسدود شدن اکانت بایننس استفاده از سرویس وی‌پی‌اس می‌باشد چرا که یک سرور مجازی به صورت خصوصی می‌باشد که دارای آی‌پی آدرس‌های ثابتی است؛ در حالی که در هنگام استفاده از وی‌پی‌ان، پیدا کردن آی‌پی آدرس ثابت کمی چالش برانگیز می‌باشد. این آی‌پی آدرس‌ها استاتیک و مادام‌العمر هستند و تا زمانی که هزینه تعیین شده را پرداخت کنید، برای استفاده از آن هیچ مشکلی نخواهید داشت.  همچنین در طی استفاده از حساب بایننس، این آی‌پی قطع و وصل نمی‌شود و موقعیت شما مخفی باقی می‌ماند، در حالیکه با استفاده از وی‌پی‌ان، امکان آشکار شدن آی‌پی اصلی شما وجود دارد.

جمع‌بندی

تنها راه جلوگیری از مسدود شدن اکانت بایننس استفاده از یک آی‌پی آدرس ثابت برای کاربران در سراسر جهان به خصوص برای کاربران کشورهای موجود در لیست تحریم می‌باشد. با این راهکار شما هیچ فعالیت مشکوکی از نظر سایت بایننس نخواهید داشت و در نتیجه اکانت شما از مسدود شدن مصون خواهد بود. برای این کار نیز می‌توانید اقدام به خرید آی‌پی آدرس‌های استاتیک از شرکت‌های ارائه‌دهنده آن کنید.

چهارشنبه بیست و یکم 7 1400
(0) نظر
برچسب ها :
X